Republika Malucha
mieści się w domu jednorodzinnym, z własnym ogrodem, w cichej i spokojnej części Bielan.

Wszystkie pomieszczenia w których przebywają dzieci są monitorowane dzięki czemu rodzice w każdej chwili mają możliwość sprawdzenia co aktualnie robi ich pociecha.

Klub Malucha jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 18.00 przez cały rok kalendarzowy, w godzinach wieczornych w weekendy oraz święta wg potrzeb.

Przyjmujemy dzieci od 0,4 do 4 lat, również dzieci niepełnosprawne (istnieje możliwość indywidualnej pracy rehabilitacyjnej po wcześniejszym ustaleniu z rodzicami/opiekunami).

Rodzice mają do wyboru abonamentową opiekę dzienną, opiekę godzinową (kiedy trzeba coś załatwić, iść na zakupy czy do fryzjera itd.), zajęcia dodatkowe (stałe i cykliczne) oraz oferty specjalne obejmujące m.in.:

i wiele, wiele innych.
Nasze przedszkole znajduje się w pobliżu osiedla mieszkaniowo-apartamentowego Mozaika Mokotów.

Aktualnie nasze przedszkole współpracuje z kilkoma innymi placówkami przedszkolnymi i szkolnymi w Polsce. Należą do nich m.in.:

Wyprawka

Serdecznie prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w wyprawkę przed pierwszym dniem w Republice Malucha:

Republika Malucha zapewnia każdemu dziecku chusteczki pielęgnacyjne, kremy (w zależności od pory roku również kremy z filtrem przeciwsłonecznym) oraz innego rodzaju artykuły pielęgnacyjne. Jeżeli dziecko jest lub może być uczulone na jakiś składnik znajdujący się w tego rodzaju kosmetykach bardzo prosimy rodziców o dostarczenie własnych/podpisanych artykułów pielęgnacyjnych.

Nasza działalnośc to: klub malucha Bielany oraz klub malucha Żoliborz